Taxonomy Term Replace (1.0.1) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Taxonomy
hu: Taxonómia

en: Search
hu: Keresés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Node ID
hu: Tartalomazonosító

en: Replace
hu: Helyettesít

en: Content Type
hu: Tartalomtípus

en: - Select -
hu: - Választás -

en: Finished with an error.
hu: Hibával fejeződött be.

en: Node Status
hu: Tartalom állapota
