Taxonomy Term Replace (1.0.1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Taxonomy
hy: Տաքսոնոմիա

en: Search
hy: Որոնել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: - Select -
hy: - Ընտրել -
