Taxonomy Term Replace (1.0.1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
is: Hætta við

en: Taxonomy
is: Flokkun

en: Search
is: Leit

en: Reset
is: Endursetja

en: Node ID
is: Auðkenni nóðu

en: Content Type
is: Efnisgerð

en: - Select -
is: - Velja -
