Taxonomy Term Replace (1.0.1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Taxonomy
ja: タクソノミー

en: Search
ja: 検索

en: Reset
ja: リセット

en: Node ID
ja: ノードID

en: Replace
ja: 置換

en: Content Type
ja: コンテンツタイプ

en: - Select -
ja: - 選択 -
