Taxonomy Term Replace (1.0.1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
jv: Batal

en: Taxonomy
jv: Taksonomi

en: Search
jv: Goléki

en: Reset
jv: Baléknā

en: Node ID
jv: ID Node

en: - Select -
jv: - Pilih -
