Taxonomy Term Replace (1.0.1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Taxonomy
km: ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Node ID
km: លេខ​សម្គាល់​ថ្នាំង

en: - Select -
km: - ជ្រើស -
