Taxonomy Term Replace (1.0.1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Taxonomy
kn: ವರ್ಗೀಕರಣ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Replace
kn: ಬದಲಾಯಿಸು
