Taxonomy Term Replace (1.0.1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Taxonomy
ku: پۆل

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -
