Taxonomy Term Replace (1.0.1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Taxonomy
lt: Sistematika

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Node ID
lt: Mazgo ID

en: Content Type
lt: Turinio tipas

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Finished with an error.
lt: Baigta su klaida.
