Taxonomy Term Replace (1.0.1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Taxonomy
lv: Taksonomija

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Node ID
lv: Ieraksta ID

en: Replace
lv: Aizvietot

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Finished with an error.
lv: Pabeigts, atrasta kļūda.
