Taxonomy Term Replace (1.0.1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Search
my: ရှာရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Node ID
my: Node ၏ အမှတ်စဉ်

en: Replace
my: အစားထိုးရန်

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -
