Taxonomy Term Replace (1.0.1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Taxonomy
ne: टक्सोनोमी

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -
