Taxonomy Term Replace (1.0.1) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Taxonomy
nl: Taxonomie

en: Search
nl: Zoeken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Node ID
nl: Node-ID

en: Replace
nl: Vervangen

en: Content Type
nl: Inhoudstype

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Finished with an error.
nl: Beëindigd met een fout.

en: Node Status
nl: Node-status
