Taxonomy Term Replace (1.0.1) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
oc: Anullar

en: Taxonomy
oc: Taxinomia

en: Search
oc: Recercar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Node ID
oc: Identificant (ID) del nosèl

en: Content Type
oc: Tipe de contengut

en: - Select -
oc: - Seleccionar -

en: Finished with an error.
oc: Acabat amb error
