Taxonomy Term Replace (1.0.1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Taxonomy
pl: Kategorie

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Node ID
pl: ID zawartości

en: Replace
pl: Zamień

en: Content Type
pl: Rodzaj zawartości

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Finished with an error.
pl: Zakończono z błędem.
