Taxonomy Term Replace (1.0.1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
fa: لغو

en: Taxonomy
fa: رده بندی

en: Search
fa: جستجو

en: Reset
fa: اعاده

en: Node ID
fa: هویت گره

en: - Select -
fa: - انتخاب -
