Taxonomy Term Replace (1.0.1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
ro: Anulare

en: Taxonomy
ro: Taxonomie

en: Search
ro: Căutare

en: Reset
ro: Resetează

en: Node ID
ro: ID Nod

en: Content Type
ro: Tipul de Conținut

en: - Select -
ro: -Selectați-
