Taxonomy Term Replace (1.0.1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Taxonomy
sk: Taxonómia

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Node ID
sk: ID uzla

en: Replace
sk: Nahradiť

en: Content Type
sk: Typ obsahu

en: - Select -
sk: - Zvoľte -
