Taxonomy Term Replace (1.0.1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Taxonomy
sl: Taksonomija

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Replace
sl: Zamenjaj
