Taxonomy Term Replace (1.0.1) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Taxonomy
sv: Taxonomi

en: Search
sv: Sök

en: Reset
sv: Återställ

en: Node ID
sv: Nod-ID

en: Replace
sv: Ersätt

en: Content Type
sv: Innehållstyp

en: - Select -
sv: - Välj -

en: Finished with an error.
sv: Färdig med ett fel.

en: No nodes found.
sv: Inga noder funna.
