Taxonomy Term Replace (1.0.1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ta: விலகு

en: Taxonomy
ta: இனங்கள்

en: Search
ta: தேடல்

en: Reset
ta: மீளமை

en: Content Type
ta: உள்ளடக்க வகை

en: - Select -
ta: - தேர்ந்தெடு -
