Taxonomy Term Replace (1.0.1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
tr: İptal

en: Taxonomy
tr: Sınıflandırma

en: Search
tr: Ara

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Node ID
tr: Düğüm Kimliği

en: Replace
tr: Değiştir

en: Content Type
tr: İçerik çeşidi

en: - Select -
tr: - Seçin -
