Taxonomy Term Replace (1.0.1) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Taxonomy
uk: Таксономія

en: Search
uk: Пошук

en: Reset
uk: Скинути

en: Node ID
uk: ID матеріалу

en: Replace
uk: Замінити

en: Content Type
uk: Тип матеріалу

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: Finished with an error.
uk: Завершене з помилкою

en: Node Status
uk: Статус матеріалу
