Taxonomy Term Replace (1.0.1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Taxonomy
vi: Luật phân loại

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Node ID
vi: ID node

en: Replace
vi: Thay thế

en: - Select -
vi: - Chọn -
