Taxonomy term revision (8.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Taxonomy term
ar: مصطلح تصنيف

en: Revisions
ar: المراجعات

en: Anonymous
ar: مجهول

en: Revert
ar: استرجع

en: Revision log message
ar: رسالة سجل المراجعة
