Taxonomy term revision (8.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Taxonomy term
ast: Taxonomía del términu

en: Revisions
ast: Revisiones

en: Anonymous
ast: Anónimu

en: Revert
ast: Desfacer
