Taxonomy term revision (8.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Taxonomy term
bo: རིགས་དབྱེའི་བྱེ་བྲག་མིང

en: Revisions
bo: བསྒྱུར་བཅོས་པར་གཞི

en: Anonymous
bo: མིང་མེད་སྤྱོད་མཁན

en: Revert
bo: ཕྱིར་སློག

en: Revision log message
bo: བསྒྱུར་བཅོས་བྱས་པའི་ཟིན་ཐོ
