Taxonomy term revision (8.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Taxonomy term
el: Όρος ταξινόμισης

en: Revisions
el: Αναθεωρήσεις

en: Anonymous
el: Ανώνυμος

en: Revert
el: Επαναφορά

en: Revision log message
el: Μήνυμα καταγραφής αναθεωρήσεων
