Taxonomy term revision (8.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Taxonomy term
et: Taksonoomia termin

en: Revisions
et: Redaktsioonid

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Revert
et: Lähtesta

en: Revision log message
et: Muudatuse kirjeldus
