Taxonomy Term Revision (8.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Taxonomy term
gl: Termo de taxonomía

en: Revisions
gl: Revisión

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: Revert
gl: Volver

en: Revision log message
gl: Mensaxe do historial de revisións
