Taxonomy term revision (8.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Taxonomy term
hu: Taxonómiakifejezés

en: Revisions
hu: Változatok

en: Anonymous
hu: Névtelen

en: Revert
hu: Visszaállítás

en: Deleting
hu: Törlés

en: Revision log message
hu: Változatnapló-üzenet
