Taxonomy Term Revision (8.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Taxonomy term
hy: Տաքսոնոմիա տերմին

en: Revisions
hy: Վերանայում

en: Anonymous
hy: Անանուն

en: Revision log message
hy: Էջի փոփոխումների տեղեկամատյանի հաղորդագրությունը:
