Taxonomy term revision (8.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Taxonomy term
ja: タクソノミーターム

en: Revisions
ja: リビジョン

en: Anonymous
ja: 匿名

en: Revert
ja: 戻す

en: Revision log message
ja: リビジョンログメッセージ
