Taxonomy term revision (8.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Taxonomy term
jv: Taksonomi tetembungan

en: Revisions
jv: Owah-owahan

en: Anonymous
jv: Jeneng ora dikenal

en: Revert
jv: Baléknā

en: Revision log message
jv: Pesen log revisi
