Taxonomy term revision (8.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Taxonomy term
km: ពាក្យ​ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Revisions
km: ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ

en: Anonymous
km: អនាមិក

en: Revert
km: ត្រឡប់​ទៅ​ដើម

en: Revision log message
km: សារ​កំណត់​ហេតុ​នៃ​ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ
