Taxonomy term revision (8.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Taxonomy term
ku: واژەی پۆلێن

en: Revisions
ku: پێداچوونەوەکان

en: Anonymous
ku: نەناسراو

en: Revert
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری سەرەتایی

en: Revision log message
ku: پەیامەکانی تۆماری پێداچوونەوە
