Taxonomy Term Revision (8.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Taxonomy term
ro: Termen taxonomie

en: Revisions
ro: Revizii

en: Anonymous
ro: Anonim

en: Revert
ro: Revenire

en: Revision log message
ro: Mesaj din jurnalul de revizuire
