Taxonomy term revision (8.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Taxonomy term
ru: Термин таксономии

en: Revisions
ru: Редакции

en: Anonymous
ru: Гость

en: Revert
ru: Вернуть

en: Deleting
ru: Удаление

en: Revision log message
ru: Сообщение в журнал о редакции
