Taxonomy Term Revision (8.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Taxonomy term
tr: Sınıflandırma terimi

en: Revisions
tr: Sürümler

en: Anonymous
tr: Adsız

en: Revert
tr: Geri al

en: Revision log message
tr: Sürüm kayıt mesajı
