Taxonomy term revision (8.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Taxonomy term
uk: Термін таксономії

en: Revisions
uk: Редакції

en: Anonymous
uk: Анонім

en: Revert
uk: Відновити

en: Deleting
uk: Видалення

en: Revision log message
uk: Повідомлення журналу про редакцію
