Taxonomy term revision (8.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Taxonomy term
vi: Từ liệu phân loại

en: Revisions
vi: Các bản duyệt

en: Anonymous
vi: Ẩn danh

en: Revert
vi: Trở lại

en: Revision log message
vi: Nhật ký tin nhắn phiên bản
