Taxonomy Term Revision (8.x-1.0-alpha2) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Taxonomy term
az: Taksanomiya termini

en: Revisions
az: Reviziyalar

en: Anonymous
az: Anonim

en: Revert
az: Qaytarma

en: About
az: Haqqında

en: Revision log message
az: Revizyon jurnalı mesajı
