Taxonomy term revision (8.x-1.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Taxonomy term
cy: Term tacsonomi

en: Revisions
cy: Diwygiadau

en: Anonymous
cy: Anhysbys

en: Revert
cy: Dychwelyd
