Taxonomy Term Revision (8.x-1.0-alpha2) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Taxonomy term
de: Taxonomie-Begriff

en: Revisions
de: Revisionen

en: Anonymous
de: Gast

en: Revert
de: Zurücksetzen

en: Deleting
de: Löschen

en: Current Revision
de: Aktuelle Revision

en: About
de: Über

en: revision
de: Revision

en: Revision log message
de: Protokollnachricht der Revision
