Taxonomy term revision (8.x-1.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Taxonomy term
eo: Taksonomia termo

en: Revisions
eo: Malfaroj

en: Anonymous
eo: Sennoma

en: Revert
eo: Malfari
