Taxonomy term revision (8.x-1.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Taxonomy term
eu: Taxonomia terminoa

en: Revisions
eu: berrikuspenak

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: About
eu: (r)i buruz

en: revision
eu: berrikuspena
