Taxonomy term revision (8.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Taxonomy term
fi: Luokittelutermi

en: Revisions
fi: Versiot

en: Anonymous
fi: Anonyymi

en: Revert
fi: Palauta käyttöön

en: Deleting
fi: Poistetaan

en: Current Revision
fi: Nykyinen versio

en: About
fi: Tietoja

en: revision
fi: sisältöversio

en: Revision log message
fi: Version viesti
