Taxonomy term revision (8.x-1.0-alpha2) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Delete
is: Strika

en: Taxonomy term
is: Taksonomi orð

en: Revisions
is: Útgávur

en: Anonymous
is: Ónevndur

en: Revert
is: Vend aftur

en: About
is: Um
