Taxonomy term revision (8.x-1.0-alpha2) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Taxonomy term
id: Istilah taksonomi

en: Revisions
id: Revisi

en: Anonymous
id: Anonim

en: Revert
id: Kembali

en: About
id: Tentang

en: Revision log message
id: Catatan revisi
