Taxonomy term revision (8.x-1.0-alpha2) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Taxonomy term
is: Flokkunarhugtak

en: Revisions
is: Útgáfur

en: Anonymous
is: Nafnlaus

en: About
is: Um
